تقریبا از زمانی که عطرآقا راه اندازی شده تا الان اکثر درخواست های ما عطر هایی مثل کینگ ریچارد و عطرهای مشابه اون بوده که همه این ها توسط یک نفر تولید میشه! که اگر بگیم تولید به واژه تولید جفا کردیم.

این افراد با تکنیک هایی که یاد گرفتند اسانس عطرهایی مثل اونتوس با اسانس های دیگری ترکیب و محصول جدیدی را خلق می کنند ! (جل الخالق)

- ادکلن های ایرانی الفیک چه هستند؟
عطر رضوی

من قصد جسارت به کسی ندارم فقط برای آگاهی همراهان عطرآقا مطالبی که یاد میگیرم را به شما عزیزان ارایه میکنم تا شما هم با نظراتتون باعث ارتقا ما باشید همانطور که در مقاله قبلی راجب داستان جنجالی ادکلن های بی جعبه صحبت کردیم الان هم

نمونه مثال ملموس یک عطر ایرانی الفیک عطرهای رضوی هستن با تمام احترامی که به آستان قدس دارم با تست این عطر ها متوجه شدیم که نت بوهای عطرهای مختلف دنیا تقریبا ۱۰ الی ۱۵ عطر مردانه و زنانه محبوب جدا سازی شده و اسانس ها وارد و به اسم عطر رضوی با نام های مختلف وارد بازار شده است.

نمونه دیگر عطر های کینگ ریچارد ٬ هرنانی و … که تعداد بسیار زیادی هست که هیچکس اطلاعی از اینکه صاحب این برند کیه ٬ کجاست و با چه ایده ای همچین کاری کرده نمیدونه !

در هر صورت عطر های فیک ایرانی زیادی وارد بازار شده نمیخواهم بگم که عطرهای گرمی که خریداری میشه فیک هستن یا نیستن این تصمیم با شماست ولی در این چند خط سعی کردم که بگم بعضی افراد با برند سازی عطرهاشون و پخش اونا توی بازار یک سری محبوب پیدا کردن و مثلا عطری مثل اونتوس که ادکلنش در حال حاضر ۱۳ میلیون تومان به فروش میرسه شما با قیمت ۱.۵۰۰۰ الی ۲.۰۰۰ تقریبا بدست میاری ٬ البته که قطعا در بدون پارافین بودن و مضر نبودن این عطر ها اظهار نظری نمیکنم ولی انتخاب با شماست که چه عطری را انتخاب کنید ( فیک ٬‌اورجینال و اصلی )

هر انتخابی که میکنید مراقب مشام و دستگاه تنفسی خود باشید که با عطرهای فیک خود را درگیر مشکلاتی اعم از سردرد ٬ حالت تهوع و خدایی نکرده سرطان نکنید.

موفق و پیروز باشید.